LARGE-FORMAT PRINTING

VELKOPLOŠNÝ TISK 

UV TISK

Naše zařízení, UV tiskárna ROLAND LEJ-640F, je určeno k přímému potisku deskových materiálů. Což je pro naši produkci nezbytné. Tiskneme do max. tloušťky 142 mm, šířky 1625 mm a délky až 2520 mm. UV inkoust je vytvrzován LED lampami, nevyžaduje předehřev, takže je vhodný i pro potisk tepelně citlivých materiálů.

Potiskneme papír, folii, magnetickou folii, plachtovinu, dřevo, plast, plexisklo, dibond, látku, plátno, polyester, koberec, sklo, zrcadlo, ocel, hliník, PET, ABS, polyethylen, kůži a další. Tuto technologii nejčastěji používáme na prosvícené aplikace, kdy právě díky UV inkoustům dosahujeme při prosvícení vysoké sytosti barev.

SOLVENTNÍ ECO TISK

Máme také kombinovanou Ecosolventní tiskárnu Roland SoljetPro4 XR-640 určenou pro tisk materiálů z role. Tiskárna má nejnovější variantu duálních tiskových hlav s osmi barvami, což ve spojení s barevnými profily, které jsme si nechali vytvořit, zaručuje věrné podání barev ve vysoké kvalitě a současně velmi rychlou produkci. Tiskneme zde plakáty, billboardy, samolepící fólie určené k polepům v exteriéru i v interiéru. Tiskárna disponuje integrovanou technologií Print & Cut, takže každou samolepku můžeme ořezat do libovolného tvaru.

Ke konečnému opracování patří také laminace, kdy tisk opatříme vrstvou ochranné čiré folie, aby nedocházelo k jeho poškození mechanickými vlivy a UV zářením.