CNC MACHINES

Naše CNC obráběcí centrum, je skutečné centrum dění. Tudy prochází veškerá produkce zaměřená na opracování deskových materiálů

Do naší stáje patří:

COMAGRAV NOTUS PLUS je 3D CNC frézovací a řezací stroj s pracovní plochou 2100 × 4200 mm, naprosto nezbytný pomocník a plně vytížený stroj. Řeže, formátuje, gravíruje, frézuje – jde přes něj 90% našich zakázek. Písmena pro světelné reklamy, kazety, tabule k polepení, tabule k potisku, vyrábíme si díky němu i vlastní spojovací materiál.

LASER SF1390 je osazen CO² trubicí s optickým výkonem 80 W. Používáme jej především pro řez a gravírování menších obrobků a ploch, kde je kladen požadavek na kvalitu výsledného zpracování, oproti vysokému výkonu, v podobě gravírování menší velikosti písma, znaků či menších výřezů. Řezat lze, dřevo, lamino, plasty, gumu, plexisklo, papír, karton, kůži či polystyren.

LASER RC-AF1610-150D, s pracovní plochou 1400 × 1000 mm s možností posuvu pracovního stolu v ose Z. Zdvojená hlava umožňuje zrychlení práce při řezání menších výřezů. Na obou těchto laserových zařízeních jsme schopni zpracovat většinu nekovových materiálů.

PLAZMA řezák slouží k řezání kovových deskových materiálů jako jsou ocel a hliník, a to až do tloušťky 20 mm.