NOVINKY 

BANKA CREDITAS

ŘÍJEN 2019

Pro novou pobočku ve Znojmě jsme vyráběli a instalovali podsvícený plastický nápis, 2 ks světelných výstrčí, 1 ks nesvětelné výstrče a polepy na výlohy.

PUMA

ŘÍJEN 2019

Výroba světelných polic v počtu 58 ks, světelných log Puma v počtu 29 ks a nesvětelných log Puma v počtu 117 ks.

Realizace pro společnost Rizlly s.r.o.

ZIMNÍ STADION

ZÁŘÍ 2019

Výroba a instalace světelného nápisu ZIMNÍ STADION. Samostatná písmena uchycena na vodorovných ráhnech. Instalace v Českém Těšíně. Realizace pro SUZCT.

AR LED NEON

ZÁŘÍ 2019

Výroba a instalace světelného LED neonu AR + kruh. Instalace na tahokov pomocí plexisklových podložek. Realizace pro společnost CREATIVE PRO (CZ), s.r.o.

CYLINDERS HOLDING a.s.

ZÁŘÍ 2019

Výroba a instalace světelného loga CYLINDERS HOLDING, vč. úprav stávajících ocelových konstrukcí. Rozměr nápisu 14150 × 1620 mm. Součástí zakázky byla i demontáž stávajícího reklamního značení VÍTKOVICE MACHINERY GROUP ze střechy objektu HOTEL VP1.

Fred Perry

ZÁŘÍ 2019

Výroba světelné výstrče Fred Perry o rozměru 700 × 700 × 60 mm. Realizace pro společnost Rizlly s.r.o.

Logistický Park Ostrava

SRPEN 2019

Zde se jednalo o nové navigační značení Logistického Parku Ostrava. Rozměrově největší byly dvě reklamní plochy na oboustranném světelném pylonu, kdy každá z nich měla rozměr 9.000 × 5.400 mm. Dále se jednalo o zhotovení a instalaci světelného nápisu na čelo vrátnice, 6ks 3D nesvětelných log, 3 ks reklamních vlajek a 2 ks světelných kazet na stávající navigační panely. Realizace pro společnost PEC Ostrava s.r.o.

BAZALY

SRPEN 2019

Výroba a instalace světelného nápisu BAZALY o rozměru 4079 × 750 × 80 mm. Realizace pro společnost HOCHTIEF CZ a.s.

RUBING s.r.o.

SRPEN 2019

Výroba a instalace plastického nesvětelného loga RUBING o rozměru 1333 × 1050 mm.

WCA

ČERVENEC 2019

Výroba a instalace světelného nápisu z plexi, umístěného v interiéru. Samostatná písmena kotvena k podkladu, svítící čelně.

DOBRÁ VODA

červenec 2019

Výroba a instalace světelného loga DOBRÁ VODA o rozměru 5487 × 900 mm, zhotovení polepů oken z ONE VISION fólie a výroba a instalace navigačních cedulí v areálu společnosti. Realizace pro společnost Poděbradka, a.s.

FORTELL

ČERVENEC 2019

Fortell - změna barevnosti loga

KOFOLA

červenec 2019

Právě jsme dokončili a předali 4 ks světelných totemů pro Kofolu. Jedná se o prosvícené trojboké reklamní totemy. Reklamní plochu tvoří potištěná látka, napnutá v rámu, vše je prosvíceno zevnitř stojanu, stabilitu zajišťuje zpevněná trojúhelníková základna. Totemy jsou určeny pro slovenské hypermarkety.

LOGO PUMA

ČERVENEC 2019

Logo Puma - realizace 2 ks světelných log a 1 ks nesvětelného loga PUMA. U světelné varianty svítí boky, čelo je blokované s černým plexi. Všechna tři loga jsou umístěna na čirém nosiči. Realizace pro společnost Rizlly s.r.o.

Faciometry

červenec 2019

Taková trochu jiná zakázka – výroba 100 ks faciometrů. Ti starší z nás si určitě vzpomenou na brannou výchovu a ti mladší si to vygooglujou :). Realizováno pro společnost Ready Design s. r. o.

TCL Alza Holešovice

ČERVENEC 2019

Výroba světelných prvků pro prodejní jednotku TCL v Alze Holešovice. Celkem se jednalo o výrobu 12 ks světelných TexFramů, 4 ks oboustranných výstrčí, nasvícení skříněk a led do stropních profilů. Realizace pro společnost R2D2, s.r.o.

Account Professional a.s.

červenec 2019

Oboustranný světelný totem, o rozměrech 1250 × 4500 mm. Ocelová konstrukce je opláštěna dibondem brush. Loga jsou prořezána a prosvícená. Realizováno pro společnost Account Professional a.s. a k vidění je v Ostravě na ulici Švabinského 1700/4.

JIP - Jilemnice

ČERVENEC 2019

Další z realizací pro společnost JIP východočeská a.s., tentokrát pro provozovnu v Jilemnici. Kromě plastických nápisů jsme vyráběli světelné výstrče a led neon logo Pivní palác.

dental clinic - ajna

červenec 2019

Ajna dentální klinika, výroba a montáž opláštění lemu nad vstupem prosvícenými kazetami s logem společnosti. Realizace pro společnost STABA-SERVIS s.r.o. 

LOGTECH - SURPRISE DRINKS - COMPACER

ČERVEN 2019

Doplnili jsem třetí nápis – Surprise Drinks. Je vyroben stejnou technologií jako dva předchozí, korpusy písmen jsou z Al plechu (čelo i boky) a jsou podsvíceny LED.

ROBE TECHNICAL CENTER

červen 2019

Nesvětelný 3D nápis vyroben z nerezu s broušeným povrchem vč. instalace na místo.

CINESTAR - PARDUBICE

ČERVEN 2019

Celková repase stávajícího nápisu. Demontáž, kompletní výměna LED, traf, nátěr korpusů, opravy polepů a instalace zpět na místo.

RAUDO
červen 2019

Světelný nápis Raudo a oboustranná světelná výstrč Arriva vč. instalace v Šumperku.

TCL výstrče

ČERVEN 2019

Právě jsme dokončili výrobu 4 ks oboustranných výstrčí TCL. Výstrče jsou vyrobeny z červeného plexiskla, svítí čelo, záda i boky, na čelech jsou vystupující bílá písmena TCL, která také svítí.

LED trubice

červen 2019

Zelená a modrá, pro všechny je dobrá. LED trubice umíme i v barvě. Už jsou nachystány k expedici.
Realizace pro společnost Rizlly s.r.o.

RUN PARIS

ČERVEN 2019

Jedná se o provedení nápisu, kdy svítí jen boky písmen, čela jsou z černého plexi a celý nápis je umístěn na minimalistickém čirém nosiči. Realizace pro společnost Rizlly s.r.o.

ZŠ v Opatovicích

červen 2019

Nedávno jsme dokončili výrobu a instalaci 3D označení budov ZŠ v Opatovicích nad Labem. 3D nápisy jsou vyrobeny jako svařence z Al plechu s komaxitem, uchyceny na ráhnech.I když se jedná o nesvětelné nápisy, je označení dobře viditelné. Posuďte sami.

BOTANICKÝ PARK

KVĚTen 2019

V pátek jsme dokončili výrobu a instalaci světelného nápisu BOTANICKÝ PARK pro ZOO Ostrava.
Jedná se o samostatná písmena, svítící čelně, uchycená na jednoduchém ráhnu.

Chodíte rádi do ZOO?
V tomto ročním období, kdy všechno kvete, stojí návštěva ZOO Ostrava určitě za to!

LED neonová reklama Pivní palác

KVĚTEN 2019

Nápis je vyroben ze světlovodného materiálu a je usazen na čirém podkladovém nosiči pro zjednodušení montáže na stěnu.
Realizace pro společnost JIP.

Světelné nápisy LOGTECH a Compacer

KVĚTen 2019

Další z našich realizací, tentokrát se jednalo o výrobu a montáž světelných nápisů LOGTECH a Compacer. Korpusy písmen (čelo a boky) jsou svařeny z Al plechu, písmena jsou odsazena pomocí trnů a LED svítí odrazem na fasádu.

Světelná loga Reebok

KVĚTen 2019

Mimo jiné jsme se minulý týden věnovali i výrobě světelných log Reebok pro pařížskou pobočku. Jedná se o prosvícené světlovodné plexi. Buď jsou prosvícené jen boky, nebo jen čelo, a nebo v případě loga na síti svítí čelo i boky. Logo, které je kotveno na síti má ještě falešná záda, aby bylo možno zavěsit takto do prostoru.

Realizace pro společnost Rizlly s.r.o.

Labužník v Havířově už svítí!

KVĚTen 2019

V rámci akce Živá Hlavní byl v pátek 17. 5. 2019 ve večerních hodinách slavnostně rozsvícen nápis Labužník. U toho jsme nemohli chybět!

Pivovary Lobkowicz Group, a.s.

KVĚTen 2019 

Právě jsme dokončili realizaci světelného značení v areálu společnosti Pivovary Lobkowicz Group, a.s.

Jednalo se o výrobu a montáž těchto prvků.

2 ks světelných nápisů s logem, každý v rozměru 8 000 × 1 730 mm. Nápis je složen ze samostatných písmen uchycených na jednoduchých ráhnech. Montáž přímo na přímo na stěnu haly, kdy podkladem byl vlnitý plech. Dále se jednalo o světelný panel v rozměru 3 500 × 2 000 mm s logem společnosti, který byl montován přímo nad vchod.

Logo Massive

DUBEN 2019

Výroba a montáž podsvíceného loga Massive. Logo je vyrobeno z tvrzeného PVC tl. 20 mm s drážkou pro LED ze zadní strany písmen. Písmena jsou lakována dle požadovaného odstínu, čelo tvoří čiré plexisklo s UV potiskem. Nápis je od zdi odsazen a svítí odrazem na fasádu. Instalace v interiéru.

Logo UNIQA pojišťovna

DUBEN 2019

Výroba a montáž loga pro pojišťovnu Uniqa v Praze. Má rozměr 6 320 × 804 mm a jde o kombinaci dvou efektů, kdy nápis svítí čelně a logo svítí odrazem na fasádu. Obojí, nápis i logo jsou vyrobeny z hliníkových korpusů. Atypické je v tomto případě nosné ráhno, které je barevně sladěno s celým nápisem. Ráhno slouží jako nosič písmenek, kotvící prvek celého loga a pro uložení 12V rozvodu a traf.

Realizace pro Studio Metropolis s.r.o.

MateBook stojánky

DUBEN 2019

Máme tu další vydařené světelné totemy, tentokrát s motivem MateBook, celkem jich bylo 25 ks.

Realizace pro společnost Agentura GATE.

Logo ZPMV ČR

březen 2019

Výroba a instalace 3D loga ZPMV ČR - NOVÁ KAROLINA OSTRAVA. Logo má rozměr 1 500 × 335 mm. Jedná se o nesvětelné logo, vyřezané
z pěněného PVC tloušťky 20 mm, hrana PVC bílá, čelní strana polepená fólií. Instalace lepením na SDK stěnu.

Oboustranná výstrč

březen 2019

Výroba oboustranné světelné výstrče pro Informační centrum v Kopřivnici. Čela výstrče jsou z materiálu dibond, svítí pouze motiv písmene „i“
a bílý rámeček okolo. Hloubka výstrče je pouhých 50 mm.Dodávali jsme vč. kotvící patky, instalaci si klient zajistil sám.

Realizace pro Kulturní dům Kopřivnice

NIKE - FAKENEON

březen 2019

A máme tady opět další z FakeNeonů.
Nyní se jednalo o logo NIKE, velikost 2111 × 916 mm, realizace pro společnost Rizlly s.r.o.

McDonald’s

březen 2019

Další z našich realizací v tomto týdnu, tentokrát výroba a montáž označení provozovny McDonald’s v OC Breda Opava. Zde se jednalo o výrobu a montáž těchto prvků. Světelný buton na střechu, kdy čelo tvoří prosvícená potištěná plachta, napnutá v Al rámu. Světelná kazeta nad vjezd do garáží, kdy logo M je vystouplé a vakuově vytvarované dle požadavku. A nakonec polep z translucentní fólie na světelný totem.

Realizace pro společnost KLEIBLOVÁ s.r.o.

Posuďte sami.

LABUŽNÍK - HAVÍŘOV

březen 2019

Je to tam!

Labužník v Havířově má zbrusu nové světelné logo. Staré neonové logo již dosloužilo a bylo potřeba jej nahradit novým. Ze strany zadavatele byl kladen velký důraz na zachování původního tvaru loga. Ten musel být dodržen na 100%. Pro nás to znamenalo původní logo nejprve demontovat, jeho tvar přesně překreslit, přenést data do počítače a vyrobit. Nyní jsou zdrojem světla LED moduly a intenzitu světla je možno regulovat stmívačem. Tato zakázka pro nás byla opravdu srdcovka a jsme velmi rádi, že jsme mohli být u toho.

Těší nás i reakce veřejnosti a zájem médií.

NABÍZÍME VÁM NÁŠ NOVÝ PRODUKT

Díky naší nové řezačce polystyrenu SV-P60 jsme nyní schopni zpracovávat polystyren, který se díky své nízké ceně a odolnosti v exteriéru řadí mezi zajímavé a levné materiály pro reklamu.

rizlly

březen 2019

Pro našeho významného klienta, společnost Rizlly s.r.o., jsme právě dokončili další z pěkných realizací. Jedná se opět o FakeNeon, logo POZ, v rozměru 1400 × 700 mm. Tato technologie je speciálně navržena a odladěna přesně dle přání a pokynů klienta.

Součástí dodávky do stejného obchodu byly i 12V světelné trubice, kde byl kladen důraz na stejnou barvu svitu, jako je u FakeNeonu. I když jde o jinou technologii výsledek se nám podařil.

PROFITAPE

březen 2019

Výroba a montáž světelné reklamy PROFITAPE k označení nového sídla společnosti. Jednotlivá písmena jsou vyrobena z Al korpusů a prosvícena LED. Plexisklová čela jsou potažena translucentní fólií, a to u loga červenou a u písmen speciální fólií Day&Night, která je ve dne tmavá a v noci při prosvícení je bílá. Byl zde kladen velký důraz na estetické provedení nejen celé reklamy, ale také nosné konstrukce. Vyšli jsme klientovi vstříc a navrhli jsme velmi decentní, a přitom funkční řešení.

Posuďte sami.

HYPOTEČNÍ BANKA - BRno

ÚNOR 2019

Zhotovení prosvětlené stěny pro Hypoteční banku v Brně. Jedná se potištěné látky, napnuté v Al rámech, které jsou dekorativně podsvíceny výkonnými LED lištami 24V pouze z horní hrany. Celkový rozměr zástěny je 7210 × 2464 mm a je složena ze 7 samostatných segmentů, proto abychom vytvořili rádius. Realizace pro společnost LEVEL - Hlinsko, s.r.o.

STUDIO PERLA OPAVA

ÚNOR 2019

Další z našich realizací v tomto týdnu, tentokrát pro Studio Perla v Opavě.
Světelná kazeta nad vchodem je vyrobena z dibondu, písmena jsou vyřezaná a do otvorů vložená z plexiskla, částečně vystupují (intarzie). Svítí nápisy a linka, černá plocha není prosvícená. Kolmá oboustranná výstrč, korpus z Al plechu, čelo z plexi s polepem a snímacím rámečkem.

DGPack - světelné logo

ÚNOR 2019

Výroba a montáž světelného loga DGPack. 
Korpusy písmen jsou svařeny z Al plechů (boky a záda), čelo tvoří prosvícené plexisklo s polepem translucentní folií.
Nápis je usazen na nosné konstrukci a instalován na zákazníkem předem připravené patky.

PROFO - WECKO

ÚNOR 2019

Výroba a montáž světelných reklam PROFO a WECKO v Ostravě. 
Technologie: klasická krabicová písmena, prosvícena LED moduly, oba nápisy jsou uchyceny na jednoduchých ráhnech, WECKO navíc částečně přesahuje přes okraj střechy a je zajištěno konstrukcí.

HUAWEI - HOTOVO

ÚNOR 2019

Huawei světelné totemy hotovo, všech 35 krasavců je připraveno k expedici. 
Od schválení vzorku klientem k dokončení celé výroby uplynuly 4 pracovní dny. Realizace pro společnost Agentura GATE.

HUAWEI

ÚNOR 2019

Právě pracujeme na těchto světelných totemech HUAWEI, určených do prodejen k označení produktů. 
Provedení: ohýbané a lepené plexi, LED, potisk UV. Realizace pro Agentura GATE.

LABUŽNÍK - HAVÍŘOV

ÚNOR 2019

Pilně pracujeme na kompletní rekonstrukci loga Labužník. Všemu předcházela demontáž původního, již nefunkčního loga. Jelikož je zde kladen požadavek na dodržení přesného tvaru a rozměru, bylo nutné vše přesně podle starého loga překreslit a přenést do dat. No a nyní už řežeme základy písmen. O dalším průběhu rekonstrukce vás budeme informovat.

CINESTAR - OSTRAVA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

ÚNOR 2019

Realizace světelných log pro multikina CineStar v Ostravě a v Českých Budějovicích. V obou případech byla použita kombinace modrého světla a modrého plexiskla pro zajištění vyšší intenzity osvětlení. Výroba i montáž proběhla bez problémů k plné spokojenosti našeho klienta.