Signtech 


SIGNTECH technologie vhodná pro velkoplošné světelné reklamy. Využívá se zejména tam, kde díky rozměru už deskové materiály nevyhovují. Obvodový rám tvoří speciální Al profil. Čelo plachta, která je určena k prosvětlení a pomocí klipů napínána na rám. Záda jsou většinou z al plechu. Tělo reklamy je vyztuženo rámem. Vhodný typ a počet LED se volí vždy podle konkrétního rozměru a motivu. Grafika může být vyrobena z translucentních folií, nebo přímým UV tiskem na plachtu.

Tento typ reklamy se nejčastěji používá na fasády obchodních center.


PROSVÍCENÉ LÁTKY - Tex Frame


Elegantní, a přitom velmi jednoduché řešení světelných obrazů do interiéru. Základ obrazu tvoří Al nebo dřevěný rám vystrojený LED. Motiv je natištěn UV inkousty na speciální textilii, která je k tomuto účelu určena.

Díky správně zvolené densitě tisku a vhodného prosvětlení vznikají moderní designové prvky, které interiér nádherně oživí.


LEVIS - PROSVÍCENÉ LÁTKY - TEX FRAME - SVEREO

Levné světelné výstrče


PŘIPRAVUJEME

Díky novému vakuovacímu lisu budeme schopni vyrábět sériově levné světelné výstrče. Pokud si vyberete jeden ze základních typů a rozměrů z naší nabídky, dostanete funkční, a přitom levnou světelnou reklamu.

Předností je nízká cena a rychlá výroba.


Luxusní plexisklová písmena


V současné době nejžádanější interiérový prvek, sloužící zejména pro prezentaci prodejních značek. Výhodou této technologie je, že můžeme vyrobit i poměrně malé světelné nápisy (např. na výšku pouze 8 cm). Korpus písmene je ze světlovodného materiálu a speciální LED jsou vedeny přímo v drážce písmene. Není tedy potřeba vytvářet hluboký korpus pro rozptyl světla, ale docílíme vysoké svítivosti u skutečně mělké reklamy o síle 20 mm.

Variant prosvícení je zde spousta, kombinací materiálů a blokováním jednotlivých vrstev mohou svítit jen čela nebo jen boky, nebo kombinace obojího.


LEVNÁ POLYSTYRÉNOVÁ PÍSMENA 


Snadný a poměrně levný způsob prezentace. Levný materiál, jednoduché opracování na naší řezačce a nápis je na světě. 

Nabízíme dodání vč. finální povrchové úpravy a montážní šablony. Pro zvýšení exkluzivity doporučujeme čela písmen osadit barevným plexisklem.


Světelná krabicová písmena


Vhodné pro světelné nápisy, složené ze samostatných prosvícených písmen. Korpus (kastlík) písmene je tvořen boky z Al profilů a čelem z plexiskla, které je polepeno translucentními fóliemi, nebo přímo potištěno UV inkousty. Záda jsou většinou z dibondu nebo Al plechu. Vystrojeno vysoce svítivými LED moduly.

Písmena mohou být instalována přímo na fasádu, každé písmenko samostatně, nebo na jednoduchém ráhnu, do kterého lze skrýt kabeláž.

Krabicová písmena mohou také být z plného neprůhledného materiálu, většinou nerez, nebo Al plech s komaxitem, kdy světlo neprochází čelem, ale svítí odrazem na fasádu.


Podsvícená písmena low-cost 


Levná varianta podsvíceného nápisu, kdy se jedná pouze o dibondové čelo s plastovým rámečkem po obvodu. Led jsou umístěna na zadní straně dibondu a svítí odrazem na fasádu. Písmena jsou od fasády odsazena, aby vynikl efekt podsvícení.

Další variantou jsou podsvícená písmena z pěněného PVC tl. 20 mm. Čelo může být osazeno barevným plexisklem. LED je vedeno v drážce písmene, svítí dozadu, odrazem na fasádu. Písmena jsou od fasády odsazena, aby vynikl efekt podsvícení.


Kazety - INTARZIE


Velmi oblíbený prvek, zejména pro označení prodejních jednotek v obchodních centrech. Jedná se o kompozitní materiál dibond, který je zafrézován a složen do tvaru kazety. Písmena jsou z plexiskla, vložena do vyfrézovaných otvorů a podsvícena LED.


lumisheet


Moderní způsob plošného prosvícení v úzkém profilu. Využívá se zejména tam, kde je kladen důraz na stejnoměrné rozptýlení světla. Stejná intenzita musí být u krajů i uprostřed panelu, ale hloubka nesmí být větší než 20 mm. 

Nejčastější použití je při podsvícení tištěné grafiky, nebo do světelných vitrín s vystavenými produkty. Lze vyrobit také jako samostatná svítidla.


FRÉZOVÁNÍ KOMPOZITNÍCH MATERIÁLŮ


Díky plně vybavenému CNC centru nabízíme i variabilní opracování kompozitních materiálů (dibond, alubond) z těchto materiálů lze zafrézováním drážek složit libovolné objekty, stojany, paravány.


vÝROBKY Z PLEXISKLA


Nabízíme vám široké možnosti zpracování plexiskla. Různé stojánky, držáky, věšáky, plexi kapsy na letáky, zásobníky, poličky, figurky, dárkové předměty, je toho opravdu celá řada, neváhejte nás kontaktovat.


PYLONY


Vyrábíme i pylony k čerpacím stanicím. Základem je nosná konstrukce, která je následně opláštěna kompozitním materiálem. Číselníky jsou LED displeje, dálkově ovládané přes wi-fi. Můžete si takto pohodlně z kanceláře aktualizovat zobrazované informace. To celé jsme schopni dodat „na klíč“ od grafiky až po usazení na místě.

Pylony lze využít také k označení sídla společnosti, mohou být osazeny svítícím, různě tvarovaným logem, opatřeny navigačním plánkem, nebo popiskem.


To je pouze výčet toho nejzajímavějšího, co umíme, určitě se sem nevešlo vše, pokud máte zájem, dozvědět se o našich službách a produktech více informací, prosím, klikněte zde: