KVALITA je to nejcennější

01 BONVER

Společnost Bonver Win, a.s. patří mezi naše nejvýznamnější klienty.

Hlavní náplní je vytváření jednotného vizuálního stylu u téměř 180 provozoven tohoto řetězce. Nejedná se jen o vizuální podobu exteriérů čili výrobu a instalaci polepů výloh a světelných reklam, ale stojíme i za světelnými prvky, které dotváří atmosféru interiérů. Tvoříme podobu reklamních kampaní, regionálních soutěží i firemních tiskovin. Posledním našim velkým počinem je kompletní výroba Kol Štěstěny pro jednotlivé provozovny. Těchto kol jsme vyrobili celkem 188 ks vč. hracích stolů.

Pro tohoto klienta děláme opravdu nejširší záběr našich služeb a produktů, které jsme schopni vyrobit.

02 rizlly

K dalším našim nejvýznamnějším klientům patří společnost Rizlly, s.r.o. zabývající se návrhy a výrobou konceptů obchodů, komerčních prostor, POS a POP. Pro tuto společnost zcela jednoznačně nejvíce vyvíjíme a vytváříme nové prvky. Trh, zejména ten zahraniční, je průměrnosti plný a pokud má produkt zaujmout, musí být neokoukaný. Vyrábíme Fake neony, světelné nápisy a loga nejznámějších značek jako Adidas, Marseille, Nike, Magnum.

03 LETIŠTĚ LEOŠE JANÁČKA

Jednou z významných zakázek, a také naší srdeční záležitostí, byla realizace světelných nápisů LETIŠTĚ LEOŠE JANÁČKA OSTRAVA a OSTRAVA AIRPORT. Jednalo se zde o skutečné prověření našich zkušeností a praktických znalostí. Kromě toho, že se jednalo o složitou montáž poměrně velkých nápisů, probíhalo navíc vše za naprosto přísných bezpečnostních podmínek a prověrek. Byla to moc krásná práce a rádi na to vzpomínáme. Pro společnost Letiště Ostrava a.s. jsme v roce 2018 dodávali také monitory do odbavovací haly, a to včetně instalace, softwarového propojení a správy obrazovek.

04 HAST RETAIL: starbucks coffee

Další náš významný klient, společnost Hast Retail, s.r.o. a realizace pro řetězec Starbucks Coffee. Za několik let naší spolupráce, jsme vyrobili pěknou řádku světelných nápisů a log. K posledním zajímavým počinům patří UV potisk dřevěných desek grafikou, nic zvláštního, ale ono těch desek bylo 15 ks a vše k sobě muselo naprosto přesně pasovat.

05 VAGABOND SHOEMAKERS

Známá značka VAGABOND Shoemakers a krásná realizace světelného nápisu pro společnost Lee Row. Zde byl kladen důraz na přímou montáž na sklo s požadavkem na co nejméně viditelné spoje mezi jednotlivými písmeny. Zajímavá je i skladba korpusu písmen, kdy čela jsou blokovaná a svítí jen bílá boční kontura.

06 HAST RETAIL: LEVIS

Opět jedna z významných realizací pro společnost Hast Retail, s.r.o., konkrétně pro značku Levis. Zde stojí za zmínku světelné boxy, kdy čelo tvoří potištěná látka určena k prosvícení. Vznikají tak zajímavé interiérové prvky a moderní doplňky.

07 obchodní centrum futurum

Jedna z největších zakázek v r. 2018. Realizace designového osvětlení pro nově vybudovaný food court v OC Futurum Ostrava. Šlo o velmi zajímavý projekt. Zejména skružení velkých kovových konstrukcí nebylo jednoduché, ale i s tím jsme si poradili a výsledek můžete posoudit sami při návštěvě zmiňovaného centra. Realizace pro společnost Deoria Estates s.r.o.

08 zing trading

Pro společnost ZING Trading – největšího distributora papíru a obalového materiálu, jsme vyráběli a instalovali světelné nápisy na pobočky v Ostravě a Rajhradě.

09 FAKULTNÍ NEMOCNICE OSTRAVA

Fakultní nemocnice Ostrava – realizace obložení a nasvícení nosných sloupů. Vkusné řešení, jak z nevzhledných sloupů v hale udělat přednost. Sloupy jsou obloženy profily, do kterých jsou napnuty prosvícené látky. Celému interiéru dodávají příjemnou atmosféru, což je zejména v nemocničním prostředí důležité. Další z realizací pro FNO bylo zhotovení světelných boxů, tentokrát s prosvícenou grafikou, podklad tvoří rovněž napnuté látky, na kterých je motiv natištěn UV inkousty.

10 KARTONÁŽ MIKES

Realizace firemního značení pro společnost Mikes s.r.o., která se zabývá výrobou lepenkových obalů. Zde bylo podmínkou navrhnout a vyrobit takové značení, které bude dobře viditelné zejména z frekventované Rudné ulice. Dibondový límec, kopírující obvod budovy, nasvícený halogeny a „kartónová“ krabice na střeše jsou opravdu nepřehlédnutelné.

11 MIMAKI

Další zajímavý projekt ve spolupráci s Hast Retail s.r.o. Tentokrát šlo o výrobu stropního osvětlení showroomu společnosti Mimaki, výrobce velkoplošných tiskáren. Velkoplošná byla i samotná svítidla v rozměrech 5 m a 10 m.

12 ROBE, ANOLIS

Pro společnost ROBE lighting – českého výrobce profesionální světelné techniky, jsme realizovali firemní značení budov v podobě korpusových písmen, která svítí odrazem na fasádu. Za zmínku stojí i výroba nerezových nápisů pro designová centra Anolis a Robe.

13 JIP

Velmi pěkná zakázka pro JIP východočeská a.s. – výroba označení nové provozovny Cash and Carry v Karlových Varech. Kromě venkovních reklam jsme vyráběli i veškeré nápisy, piktogramy a světelné výstrče v interiéru, označující jednotlivé úseky.

14 ar cars

Pro luxusní autosalon AR CARS v Ostravě jsme vyráběli a instalovali podsvícené akrylové logo do interiéru.

15  SUBOIL, AGROCHEM, CROMODORA WHEELS 

Totemy – určené pro čerpací stanice, ale i k označení sídla firmy. Vyrábíme různě vysoké, s tvarovanými logy, prosvícené, včetně digitálních displejů. Zde ukázky z realizací totemů k označení sídla firem Fortell a Cromodora Wheels a dále pro čerpací stanice Agrochem Lanškroun a SUB OIL (realizováno pro Slovácké strojírny, a.s.).

16 Démos trade, a.s.

Společnost Démos Trade je další náš významný zákazník. Kromě firemního označení poboček v Ostravě a Plzni jsme se podíleli také na řadě interiérových prvků, jako např. podsvícený zalomený nápis, výroba a instalace dřevěné mapy, nebo obrazy, kdy je grafika tištěna na sklo.

17 FORTEL

Pro společnost Fortell, s.r.o., která se zabývá velkosériovou výrobou plastových a kovových dílů jsme vyráběli a montovali dva venkovní světelné nápisy na budovy, firemní totem, navigační značení v areálu a podsvícený nápis do interiéru. Velmi příjemná práce.

18 PWO

Realizace firemního značení pro nově vybudovaný areál firmy PWO Czech Republic ve Valašském Meziříčí. Naše práce spočívala ve výrobě a instalaci světelných log na logisticko-montážní halu, označení vrátnice a kolárny. Zajímavé jsou i navigační totemy v celkovém počtu 7ks. Ty větší z nich mají na výšku téměř 6 m a informační panel do tvaru písmene „V“ vč. digitálních displejů dálkově ovládaných přes Wi-Fi.

19 SPORT DIRECT

Výroba a montáž velkoplošných světelných reklam pro pobočky SPORT DIRECT v Ostravě a Brně. U obou těchto zakázek byla použita technologie Signtech, která je vhodná u velkých rozměrů světelných reklam, zejména tam, kde deskové materiály již nedostačují. V Ostravě dosahují reklamy rozměrů 12 m a 17 m, v Brně má reklama na délku 11 m. Obě tyto zakázky se povedlo vyrobit a instalovat v extrémně krátkém čase a namontovat i přes tuhé mrazy, které v té  době panovaly.

20 COMMUNICATION BOARD

Pro společnost Hast Retail s.r.o. vyvíjíme a vyrábíme komunikační tabule pro Store management řetězce NIKE. Během několikaleté spolupráce jsme jich vyrobili již stovky kusů.

21 HABERKORN

Pro filiálky společnosti HABERKORN v Liberci a Mokrých Lazcích jsme vyráběli a instalovali firemní označení v podobě plastických světelných nápisů. Pro pobočku v Liberci jsme navíc vyráběli i plastické logo na recepční pult.

22 OPTIMONT

Výroba loga Optimont, vč. atypického způsobu uchycení a montáže. Zde jsme se museli vypořádat se záměrem pana architekta, aby nosná příhradová konstrukce byla vyosena mimo těžiště nápisu. Konstrukce je opláštěna dibondovými obložkami. Velikost nápisu je bezmála 10 m na délku. Realizace pro společnost Stinter s.r.o.

23 PODĚBRADKA

Výroba nového LED nápisu na nosných ráhnech, vč. demontáže původního a montáže nového nápisu na místě. Realizace pro společnost Poděbradka a.s.

24 LOBKOWICZ PIVOVARY

Pro společnost Pivovary Lobkowicz Group, a.s. jsme vyrobili buton a 2ks světelných nápisů PIVOVARY LOBKOWICZ vč. firemních erbů. Prozatím bohužel, díky složitým administrativním a schvalovacím procesům, čekají na den, kdy budou naistalovány.

25 OSTRAVAR

V září 2018 jsme byli pozváni společností Molson Coors k účasti na tendru pro nový design značky Ostravar. Sice jsme soutěž nakonec nevyhráli, ale vytvořili jsme řadu krásných reklamních prvků, které stojí za ukázku.

26 VZP

V posledních 3 letech se podílíme na obnově firemního značení poboček VZP, konkrétně se jedná o repase původních log, ale i výrobu nových. Zde několik ukázek z realizací v Praze, Kladně, Olomouci, Šternberku a Zlíně.

27 OSTRAVSKÁ UNIVERZITA

Pro Ostravskou Univerzitu jsme vyráběli nerezové podsvícené nápisy. Efektu různé barevnosti u nápisů je dosaženo rozdílnou teplotou bílého světla. Vyráběli jsme také ráhno, pro uchycení svislého banneru. Atypický design jsme zvolili proto, aby co nejlépe zapadl do konceptu budovy. V ráhnu jsou umístěny i halogeny pro nasvícení banneru.

OSTRAVSKÁ UNIVERZITA - konstrukce na uchycení banneru - SVEREO

28 EURAZIO

Realizace firemního značení pro společnost Eurazio Center pro společnost STEEL & HALL s.r.o.. Rozsah zakázky spočíval ve výrobě a instalaci 13m nápisu na střechu, vč. konstrukce, loga na fasádu, polepů a samostatně stojícího loga o průměru 3 m.

SVEREO_000455

28 HI-LEX

Reklama nemusí být vždy jen světelná, při zvolení vhodné velikosti vypadá dobře i nápis z dibondu s rámečkem a odsazením od fasády. Zde výroba a montáž 2ks nápisů Hi-Lex o délce 6 m a navigační „L“ stěna z dibondu. Realizace pro společnost TAKENAKA EUROPE GmbH.

30 BARBER SHOP

Zajímavá realizace designových prvků a firemního značení pro nově vznikající síť Barbershopů v Praze. Realizace pro společnost Saray STAVBY s.r.o.

BARBER SHOP - světelná reklama LED - SVEREO
BARBER SHOP - světelná reklama LED - SVEREO
BARBER SHOP - světelná reklama LED - SVEREO
BARBER SHOP - světelná reklama LED - SVEREO