Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Technologie

Elektro dílnaElektro dílna

Zde probíhá návrh, zpracování a realizace elektronických částí světelných reklam, montáže LED osvětlení a výměny neonových osvětlení, která již neodpovídají současným normám EU. V elektroprovozu pracují 3 stálí zaměstnanci, jež jsou pravidelně školeni dle současných norem (vyhláška 50).

LED technologieModerní technologie LED

S trendy obměňujeme a doplňujeme sortiment o nové LED moduly, SMD pásky, čipy opatřené optikou, LED displeje a řídicí elektroniku, které plní současné normy krytí IP pro venkovní provoz. Používáme výběrové moduly (zakázkové moduly dle zadaných parametrů potřebných pro konkrétní použití) se specifikací pro náročné profi použití – nonstop provoz a vysoké zatížení a namáhání jednotlivých součástek.

Vývoj a inovaceVývoj a inovace

Vlastní vývoj technologií pro použití LED - některé prvky a postupy podléhají patentovému použití.
Snižovaní velikosti a hmotnosti.
3D loga.Výroba za pomocí gravírovaní forem a tvarů z plastu, za použití speciálních LED modulů vhodných pro boční odraz světla.
Kompletní instalace LED systémů - nedodáváme pouze LED osvětlení, ale celé systémy. Používáme i bezdrátové ovládání DMX dle přání klienta a požadavku, např. na scénické osvětlení. Takto pomocí LED dotváříme atraktivní interiéry do vizuálně nevídaných možností.

Svařovací dílnaSvařovací dílna

Vlastní svařovna pro výrobu nosných konstrukcí, nosníků, samotných tvarových výseků, korpusů, AL obvodových rámů a přípravků pro reklamy.
Svařování nerezu v ochranné atmosféře – TIG s pulsním režimem pro svařování hliníků, AL slitin, nerezi a barevných kovů.

Zámečnická dílnaZámečnická dílna

Plně vybavená dílna včetně 2 pásových pil, 2 ohýbaček, falcovačky a velkoformátovací pily na zpracování libovolných deskových materiálů o maximálních rozměrech 3 x 2 m. Jelikož se jedná o největší dílenskou místnost o ploše téměř 50 m2, slouží zároveň jako montážní hala při kompletacích rozměrově větších zakázek.

LaserLasery

Používme pro formátování materiálů jako dřevo, plexisklo nebo plasty o rozměrech až 1,6 x 1 m. V rámci zpracování reklamních materiálů patří tyto lasery mezi jedny z největších zařízení na Ostravsku. Umožňují rychlejší, kvalitnější a podstatně přesnější opracování materiálu a zaručuje lesklé hrany, které jsou nutné pro správnou propustnost světla. Takto zpracované hrany již nevyžadují další povrchové úpravy jako leštění, čímž šetří čas.

CNC Gravírovací strojCNC Gravírovací stroj

Pomocí CNC stroje jsme schopni opracovávat materiály jako hliník, mosaz, dřevo, AL sendvičové desky, PVC, plasty, plexi a mnoho dalších. Rozměr pracovního stolu je 420 x 210 cm a přesnost opracování až 0,05 mm. Pro práci využíváme celou řadu špičkových obráběcích nástrojů s ohledem na daný materiál a zadání. Gravírovací stroj je vybaven automatickým karuselem pro autonomní výměnu nástrojů, stůl je vybaven podtlakovým přísavným zařízením a mnoha dalšími systémy pro optimalizaci celého zařízení.

Grafické studioGrafické studio

Máme k dispozici plně vybavené DTP a grafické studio vybavené pracovními stanicemi APPLE na platformě MAC OS. Jsme schopni navrhnout a zpracovat libovolnou grafiku, návrh, 3D model či montáž. Pracujeme přitom se všemi možnými grafickými formáty od "CADových" .dwg, .dwx, až po grafickou klasiku .pdf a .ai. Samozřejmou součástí studia je scanner, nízkonákladový digitální tiskový stroj či tiskový plotr.

Aranžérské studioAranžérské studio

V aranžérské dílně jsme vybaveni klasickým řezacím plotrem firmy GRAPHTEC a velkoplošnými stoly pro opracování tisků, desek a materiálů v rolích pro lepení, polepování, podlepování, kašírování, potahování, laminování a další aranžérskou činnost. Plotrem pak můžeme formátovat a řezat rozličné materiály nebo digitálně ořezávat tisky.

Vozový a technologický park Vozový a technologický park

Disponujeme třemi dodávkovými vozy, které umožňují našim montážním skupinám provádět servisní či montážní úkoly na různých místech dle potřeby. Pro složitější montáže, kde nestačí žebříky či plošiny, je samozřejmostí zajištění veškeré dostupné techniky v podobě vysokozdvižných plošin, jeřábů a další potřebné techniky, s jejichž užíváním máme bohaté zkušenosti.

Nahoru