Podsvícená 3D písmena low-cost 


Levná varianta podsvíceného nápisu, kdy se jedná pouze o dibondové čelo s plastovým rámečkem po obvodu. Led jsou umístěna na zadní straně dibondu a svítí odrazem na fasádu. Písmena jsou od fasády odsazena, aby vynikl efekt podsvícení.

Další variantou jsou podsvícená písmena z pěněného PVC tl. 20 mm. Čelo může být osazeno barevným plexisklem. LED je vedeno v drážce písmene, svítí dozadu, odrazem na fasádu. Písmena jsou od fasády odsazena, aby vynikl efekt podsvícení.


Kazety INTARZIE, INTERIÉROVÉ SVĚTELNÉ REKLAMY


Velmi oblíbený prvek, zejména pro označení prodejních jednotek v obchodních centrech. Jedná se o kompozitní materiál dibond, který je zafrézován a složen do tvaru kazety. Písmena jsou z plexiskla, vložena do vyfrézovaných otvorů a podsvícena LED.


lumisheet – PLOŠNÉ LED SVÍCENÍ 


Moderní způsob plošného prosvícení v úzkém profilu. Využívá se zejména tam, kde je kladen důraz na stejnoměrné rozptýlení světla. Stejná intenzita musí být u krajů i uprostřed panelu, ale hloubka nesmí být větší než 20 mm. 

Nejčastější použití je při podsvícení tištěné grafiky, nebo do světelných vitrín s vystavenými produkty. Lze vyrobit také jako samostatná svítidla.


OPRACOVÁNÍ KOMPOZITNÍCH MATERIÁLŮ


Díky plně vybavenému CNC centru nabízíme i variabilní opracování kompozitních materiálů (dibond, alubond) z těchto materiálů lze zafrézováním drážek složit libovolné objekty, stojany, paravány.


vÝROBKY Z PLEXISKLA


Nabízíme vám široké možnosti zpracování plexiskla. Různé stojánky, držáky, věšáky, plexi kapsy na letáky, zásobníky, poličky, figurky, dárkové předměty, je toho opravdu celá řada, neváhejte nás kontaktovat.


PYLONY A LED ČÍSELNÍKY PRO ČERPACÍ STANICE


Vyrábíme i pylony k čerpacím stanicím. Základem je nosná konstrukce, která je následně opláštěna kompozitním materiálem. Číselníky jsou LED displeje, dálkově ovládané přes wi-fi. Můžete si takto pohodlně z kanceláře aktualizovat zobrazované informace. To celé jsme schopni dodat „na klíč“ od grafiky až po usazení na místě.

Pylony lze využít také k označení sídla společnosti, mohou být osazeny svítícím, různě tvarovaným logem, opatřeny navigačním plánkem, nebo popiskem.


To je pouze výčet toho nejzajímavějšího, co umíme, určitě se sem nevešlo vše, pokud máte zájem, dozvědět se o našich službách a produktech více informací, prosím, klikněte zde: