HLEDÁME PROFESIONÁLY

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRONIK

DO NAŠEHO KOLEKTIVU HLEDÁME ZRUČNÉHO PRACOVNÍKA S ELEKTRO VZDĚLÁNÍM

Náplň práce:
Výrobní práce v oboru elektrotechnika, plošné spoje, výroba elektroniky, osazování součástek, kontrola kvality a kompletace výrobků, montáž a kompletace světelných reklam.

Požadujeme:
SŠ elektro zaměření, vyhláška 50
Praxe v oboru alespoň 2 roky
Orientace v technické elektro dokumentaci
ŘP sk. B
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, ochotu pracovat, manuální zručnost.

Nabízíme:
Práci v příjemném prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti. Nástup možný ihned.

Pokud máte o uvedenou pozici zájem, kontaktujte nás, prosím, na email: vendula.slezackova@svereo.cz

KAROSÁŘ / ZÁMEČNÍK

DO NAŠEHO KOLEKTIVU HLEDÁME ZRUČNÉHO PRACOVNÍKA NA POZICI KAROSÁŘ / ZÁMEČNÍK

Sestavování a svařování komponentů k výrobě, broušení a tmelení výrobků, příprava výrobků pro povrchové úpravy, skládání dílů podle výkresové dokumentace, seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení, čtení a používání výkresové dokumentace.

Požadujeme:
SŠ v oboru karosář, zámečník, platný svářečský průkaz
Orientace v technické dokumentaci
ŘP sk. B