jste na prvním místě

NASLOUCHÁME - SVEREO

NASLOUCHÁME

Díky našim zkušenostem můžeme dnes vytvořit jakýkoliv reklamní či designový prvek, který klient požaduje. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Vždy je potřeba zohlednit tvar a barevnost loga, vzít v potaz místo, kde bude reklama umístěna a zvolit vhodný typ LED modulů a jejich počet, aby výsledek perfektně fungoval a plnil očekávání. Na to není žádný vzorec, je potřeba volit osobní přístup a najít vždy řešení na míru.

ANALYZUJEME - SVEREO

ANALYZUJEME

Před spuštěním produkce je potřeba nastavit jasné parametry pro výrobu. Jednotlivé komponenty, i když jsou z různých materiálů, musí k sobě naprosto přesně pasovat. Proto přípravu nepodceňujeme. Data rozebereme na jednotlivé části a každé oddělení obdrží jasně specifikováno z čeho a jak vyrobit.  Vyplatí se to.

NAVRHUJEME - SVEREO

NAVRHUJEME

Jeden obraz řekne více než 1000 slov. Máte zatím jen nejasnou představu, neumíte přesně popsat co byste potřebovali? To vůbec nevadí, máme vyškolené lidi, kteří vašim představám dají reálnou podobu. Naši grafici jsou opravdu mistři ve svém oboru. Zadejte nám hrubé obrysy a my už se postaráme o zbytek. Pak už bude snadné doladit výsledek k dokonalosti.

VYVÍJÍME - SVEREO

VYVÍJÍME

Kdo chvíli stál, už stojí opodál. Jsme rádi za naše náročné zákazníky a jejich (z počátku téměř nesplnitelná) přání. Posouvají nás totiž dál. Dávají nám prostor přijímat výzvy, poprat se s počátečním nezdarem a najít řešení, vyzrát na problém, dokázat, že to jde. Stále zkoušíme nové, neobvyklé věci, které už mnozí před námi vzdali. Ten pocit, když se to nakonec povede, je totiž super!

VYLEPŠUJEME - SVEREO

VYLEPŠUJEME

Doba je rychlá, požadavky vysoké a klient náročný. Musíme být připraveni vyhovět všem a vždy. Proto naše technologie stále vylepšujeme. Našimi posledními přírůstky jsou pískovací a lakovací boxy. Už se těšíme až je vyzkoušíme. Nechcete něco vypískovat nebo nalakovat?

MONTUJEME - SVEREO

MONTUJEME

Když už to máme všechno vyrobeno, bylo by dobré to i namontovat. Montáže provádíme po celé České republice. Náš vozový park, složený ze 3 dodávek a několika menších vozidel, zajistí provedení montáže nebo servisu i na více místech najednou.