Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Totemy pro čerpací stanice

Provozujete čerpací stanici a Váš stávající totem už je nevyhovující? Mimo nejrůznější druhy světelné reklamy naše společnost nabízí také výrobu totemů pro čerpací stanice či podobné provozy, kde jsou totemy zapotřebí.

Totemy jsme schopni vyrobit v jakémkoliv provedení dle přání zákazníka. Obvykle se jedná o komplexní dodávky totemů sestávajících se ze základového hliníkového rámu, stavebnicových AL komponentů a samozřejmě z řídicí elektroniky a samotné LED techniky.

Použité materiály a technologie umožní provést montáž bez nutnosti použití jeřábu v průběhu řádově několika hodin. Ovládání nastavení zobrazovaných hodnot je dálkové a změna hodnot zabere jen několik minut. Rozměry totemů jsou přizpůsobeny potřebám zákazníka s ohledem na potřebné množství vysoce svítivých LED displejů.

Máte zájem o totem pro čerpací stanici? Zeptejte se nás

Otázky a odpovědi

Jaká je cena totemu pro čerpací stanice?

Ceník pro výroby totemů bohužel nelze vypracovat, jelikož cena je vždy velmi individuální. Cena se odvíjí od složitosti řešení, použité technologie, velikosti a množství technologie, která je v totemu zabudována. Kalkulace se vždy tvoří individuálně dle dodané specifikace.

Jaký je ideální postup při zadání výroby totemu?

V ideálním případě nám zašlete co nejkonkrétnější představu či rovnou specifikaci. Po doladění detailů pro Vás připravíme cenovou kalkulaci. Následně se uzavírá smlouva o dílo a totem se zadá do výroby. Jakmile je totem vyroben, domluví se termín montáže a na místě se totem instaluje.

U čerpací stanice máme starý totem, lze jej renovovat, nebo potřebuji nový?

Některé staré totemy lze modernizovat, nicméně je to jen velmi malé procento. S ohledem na staré technologie se modernizace málokdy vyplatí a je lepší vyrobit totem nový, kde se využijí moderní, efektivnější a úspornější technologie. Nicméně za zeptání člověk nic nedá a možná se část komponentů využije a nový totem tak bude levnější.

Budu potřebovat nějaké osvědčení či stavební povolení?

Při instalaci našich výrobků zákazník vždy dostává kompletní dokumentaci včetně všech certifikací, revizních zpráv apod. Zda je pro stavbu totemu potřeba stavební povolení vždy závisí na umístění totemu. Toto je řešeno individuálně.

​Kde všude působíte?​

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Ukázky - totemy pro čerpací stanice

Nahoru