Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Světelná reklama - interiér

Světelná reklama jako taková má mnoho rozmanitých podob. Jednou z kategorií je i světelná reklama určená výhradně do interiérů. Umístění uvnitř budov nekladou tak vysoké nároky na voděodolnost či změny teplot, zato dílenské a řemeslné zpracování musí být o to dokonalejší, vždyť pohledová vzdálenost je většinou do několika metrů.

Nejčastější užití reklamy v interiéru je v obchodních centrech, recepcích, vstupních halách firem či prodejních prostorech, kde je potřeba upoutat potenciálního zákazníka, případně nabídnout jasnou identifikaci sídla firmy, kanceláře či prodejny.

Asi nejjednodušší aplikací světelné reklamy je "BUTTON". Klasický jednoduchý tvar tvořený nosnou konstrukcí z oceli, hliníku či plastu, osázený LED prvky uvnitř a zepředu opatřen  nejčastěji čelem z plexiskla, jež je potaženo folií. Složitější buttony mají pak svůj tvar a čelo může být řešeno mnoha způsoby: potaženo speciální prosvětlovací plachtovinou, plexisklem či deskou s prořezem, možnosti jsou opravdu nepřeberné.

Složitější aplikací jsou "KAZETY", povětšinou vyfrézované a sestavené z jednoho kusu AL kompozitu, podobně jako třeba "papírové modely". Výhodou je na pohled patrná celistvost výsledného produktu. Čelo, většinou profrézované daným motivem či písmem, lze doplnit vystouplými plexisklovými písmeny či tvary vsazenými do výřezů. Ta pak lze opět polepovat plnými, translucentními či tištěnými foliemi daných barev či specifikací.

Nejsložitější aplikací pro interiéry jsou světelné reklamy složené ze samostatných písmen či tvarů logotypu. Tento typ reklam klade velké nároky především na minimalistické uložení LED prvků uvnitř těl jednotlivých komponentů reklamy, jejich kabelového vedení a samotného uchycení jednotlivých komponentů nápisu či sestavy. Reklamy pak podle potřeb či vkusu zákazníka mohou svítit čelně, podsvícením na fasádu či nosný podklad nebo také kombinovaně, tedy čelně i podsvícením.

Máte zájem o světelnou reklamu do interiéru? Poptejte nás

Otázky a odpovědi

​Kde všude působíte?​

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Ukázky - světelná reklama (interiér)

Nahoru