Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Světelná reklama - exteriér

Světelná reklama určená do exteriéru je vlastně "prarodičem" všech světelných reklam. Původně byly k výrobě světelné reklamy a světelných nápisů používány barevné světelné trubice plněné plynem  – neonem a argonem. Odtud pochází název neonová reklama. Z důvodu cenové úspory byly od 80. let 20. století neonové trubice nahrazovány postupně zářivkami a výbojkami tam, kde to bylo technicky možné. V současné době jsou výbojky a zářivky vytěsňovány z důvodu úspor a životnosti LED diodami. Diody se používají buď pouze jako světelné zdroje nebo ve formě matric jako světelné obrazovky.

V našem portfoliu již vyrobených reklam najdete nepřeberné množství možných vzhledů reklamy. Počínaje u jednoduchých "buttonů" přes složitější kazetové systémy až po reklamy sestavené ze samostatných písmen a tvarů ukotvených na samonosných konstrukcích. Jen si vyberte, která se vám nejvíc líbí a vyhovuje nejlépe Vašim požadavkům.

Stejně jako je rozmanitá podoba reklam, je rozmanité i množství používaných materiálů. Jmenujme alespoň plexisklo čiré, plexisklo opálové, hliník, hliníkové sendviče, ocel, plasty, PVC pěněné, plachtovina, folie.

Máte zájem o světelnou reklamu do exteriéru? Zeptejte se nás

Otázky a odpovědi

​Kde všude působíte?​

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Ukázky - světelná reklama (exteriér)

Nahoru