Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Profil společnosti SVEREO - výrobce světelné reklamy

Společnost Světelná reklama Ostrava s.r.o., je jednou z největších společností zabývající se výrobou světelných zařízení, osvětlení a světelných (LED) panelů, včetně návrhu, výroby a instalace na klíč. Společnost se zabývá rovněž výrobou retailových komponentů, výrobou plastických 3D produktů a signmakingem. V České republice působící na trhu od roku 2012. V souvislosti se zvýšenou poptávkou z řad stávajících ale i nových klientů, kterou ovšem není společnost schopna vždy uspokojit, vyvstala potřeba rozšířit výrobní provoz a pořídit nové CNC technologie, jenž dopomůžou k zefektivnění procesů, k zvýšení a rozšíření produktů v rámci výrobního programu a také k dalšímu růstu společnosti.

Sídlo společnosti je v Ostravě, kde nabízíme v našich prostorech plný výrobní servis. K tomu vlastní strojové vybavení, jež nám umožňuje výrobu a vývoj reklamních nosičů tak, aby splňovaly nejvyšší nároky klientů na design i na použité technologie a materiály.

Firma klade důraz na použití moderních technologií na bázi LED prvků, a to jak ve světelných reklamách, designových doplňcích, tak ve scénických a efektových svítidlech, které dnes dotvářejí moderní interiéry a exteriéry. Jedná se zejména o prodejní prostory, komerční prostory a developerské projekty. Dnes díky LED prvkům s plnou ovladatelností barevného spektra a možností směrovat jednotlivé prvky RGB chipu pomocí DMX kontrolerů nabízíme novou úroveň vizuálního vjemu pro zábavní centra.

Díky našim zkušenostem a týmu odborníků můžeme dnes vytvořit jakýkoliv reklamní či designový prvek, který klient požaduje. Důležitým aspektem je skutečnost vlastnictví potřebných technologií i parku vozidel, díky čemuž můžeme flexibilně a paralelně provádět servis i montáže v podstatě kdekoliv v České republice.

Velmi důležitá je pro nás stránka inovací a vývoje trendů. Chceme dosáhnout co největšího efektu a zpětně pomoci klientovi navrátit investici do takového zařízení formou kvalitní propagace, buď značky nebo výrobku.

Zkušenosti s logistikou a koordinace výroby vč. nadstandardních požadavků nadnárodních společností nám umožňují stále více zdokonalovat komunikační technologie, které jsou v dnešní době nutností pro rozvoj a udržení vysokého standardu kvality výroby reklamních prvků, které dnes skutečně dodáváme do celého světa.

Technologie výroby a vybavení provozu je podrobně rozepsáno v sekci technologie.

Proč se rozhodnout pro spolupráci s námi?

  • FLEXIBILITA – propracovaný poptávkový systém umožňuje okamžitou reakci na poptávky.
  • KOMPLEXNOST – od grafiky až po realizaci. Připravíme grafický návrh, zpracujeme technický výkres v grafickém programu, po jeho schválení následuje hotový výstup pro digitální stroje.
  • VLASTNÍ AUTODOPRAVA – 3 dodávky a jedno servisní vozidlo nám umožňují okamžitou reakci na poptávku a dovoz materiálu.
  • TECHNOLOGICKÉ ZÁZEMÍ – disponujeme 800 m2 vlastních skladových prostor a dílenských provozů s pěti montážními dílnami, kde je zaměstnáno 33 techniků, elektrotechniků, montážních pracovníků, specialistů a administrativních pracovníků. Disponujeme také třemi montážními týmy a dalšími externími spolupracovníky po celé ČR.

Působíme po celé ČR, po domluvě i jinde

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Věříme, že Vás naše produkty a služby zaujmou. Těšíme se na spolupráci.

Váš tým SVEREO

Nahoru