Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Plastické písmo a 3D loga

Výroba plastického písma a 3D log je naší specialitou. Za dobu našeho působení jsme vyrobili více než 150 nejrůznějších druhů plastického písma a nápisů, popřípadě 3D log, které našly využití jak v exteriéru, tak v interiéru budov.

Nejčastější využití plastických nápisů a 3D log:

  • fasády budov,
  • recepce a vstupy budov,
  • zasedací místnosti,
  • výstavy a promo akce.

Naše výrobní prostory jsou vybaveny technologií, která nám umožňuje výrobu plastického písma a nápisů, popřípadě 3D log z nejrůznějších druhů materiálů. Nejčastěji se jedná o polystyren, hliník v kombinaci s PVC a dřevo. Povrchová úprava je vždy přizpůsobena použitému materiálu.

Máte zájem o výrobu plastické či 3D reklamy? Zeptejte se nás

Otázky a odpovědi

Jaké jsou ceny plastických nápisů a 3D log?

Ceny 3D log a plastického písma se vždy odvíjejí od použitého materiálu, velikosti loga nebo písma, povrchové úpravy a typu použité technologie výroby v kombinaci s druhem osvětlení.

Jaký je ideální postup při zadání výroby 3D loga?

V ideálním případě nám zašlete logo v křivkách a specifikaci, která obsahuje druh materiálu a druh osvětlení. Na základě dodaných podkladů Vám připravíme cenovou kalkulaci. Následně se uzavírá smlouva o dílo a začíná výroba. Jakmile je logo nebo plastické písmo vyrobeno, domluví se termín montáže a na místě se výrobek instaluje.

​Kde všude působíte?​

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Ukázky - plastické písmo a 3D reklama

Nahoru