Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Robe - Valašské Meziříčí

Koncem měsíce září jsme realizovali velice prestižní zakázku pro společnost ROBE (www.robe.cz) ve Valašském Meziříčí. Spolupráce nás těší dvojnásob neboť pracovat pro jedničku na světovém trhu ve výrobě  a vývoji scénického osvětlení, tedy v oboru nám velmi blízkém, je značně prestižním spojením a hrdě se k němu hlásíme.

V případě zakázky pro společnost Robe se jednalo o výrobu a montáž trojice světelných nápisů signujících výrobní prostory firmy ve Valašském Meziříčí. Jednotlivé nápisy pak měly jmenovité rozměry 700 x 151 cm, 570 x 143 cm a nejmenší 300 x 76 cm. Všechny světelné reklamy byly umístěny na fásádu jednotlivých objektů firmy a tudíž se nabízelo řešení svítit odrazem od fasády. Na výrobu nápisu byl použit Hliníkový plech tloušťky 2 mm, který byt nejprve přesně obroben na Cnc stroji, následně seskládán svařen a orámečkován bočnicemi do tvaru jednotlivých “krabicových dílů”. Následně je třeba jednotlivé díly, přetmelit, přebrousit a barevně upravit pomocí práškového lakování na příslušnou barevnost. Vystrojení Led technikou je pak realizováno na zadní stěně čel jednotlivých dílů.

Montáž byla provedena do fasády pomocí “závitových trnů”, které rovněž zajišťují nutné odsazení od fasády. Že se nám realizace “snad” povedla vidíte na přiložených referenčních fotech.

Zpět na výpis rubriky

Nahoru