Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

METRO music club Brno

V případě této zakázky byla realizace více než atypická. Zjednodušeně řečeno, jednalo se o výrobu designových architektonických doplňků klasického hudebního klubu v podobě stojanových exteriérových poutačů a DJ’s pultu. Zajímavostí je především podstata samotné konstrukce obou prvků sestávající z klasických 50 l pivní “kegů” s vyfrézovaným logem pivovaru Starobrno.

V případě dvou stojanových poutačů byl “keg” jakýmsi podstavcem ve kterém jsou uloženy baterie, trafo a samotné LED čipy podsvětlující prořezané logo Starobrno. Tyčová horní část tzv “lízátko” je oboustranným světelným buttonem vyobrazujícím logo Metro music baru.  Požadavek byl na co možná největší odolnost stojanu a zároveň možnost každodenní manipulace směrem na ulici a zpět do prostor podniku.

DJ’s pult je sestavou sešroubovaných a svařených 10 ks pivních “kegů” do podoby pultu s možností podsvícení log Starobrno. V horní části je odolná ocelová deska s okrajovým lemem pro uložení veškerého DJ’s vybavení. Všechny sváry jsou vzhledem k použitému materiálu “kegů” v nerezi.

Zpět na výpis rubriky

Nahoru