Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

LED světelné velkoplošné reklamy

Velkoplošné světelné reklamy jsou specifickou odnoží světelné reklamy do exteriéru a nazýváme je reklamy typu SINGTECH. Jejich užití je dáno především nároky na prosvětlenou plochu řádově nad 10 m2, kde již nelze používat klasické "deskové" materiály jako plexisklo či AL kompozity. Speciální prosvětlovaná plachtovina je  vypnuta do tuhého duralového rámu a polepena translucentními foliemi, případně opatřena "zády" pro snadnější montáž na fasádu budovy.

Specifikem takovýchto reklam bývá vzhledem k rozměrům vysoká hmotnost, množství použitých LED prvků a také většinou nutnost využít těžké techniky při montáži. Vzhledem k použité konstrukci a požadavkům investora lze nosnou konstrukci rozličně tvarovat, čímž vzniká i celkový tvar výsledné reklamy.  Nasvětlení je samozřejmě realizováno vysoce svítivými LED diodami.

Máte zájem o velkoplošnou světelnou reklamu? Zeptejte se nás

Otázky a odpovědi

​Kde všude působíte?​

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Ukázky - LED světelné velkoplošné reklamy

Nahoru