Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

LED panely

Využívání LED panelů, jakožto i LED komponentů pro svícení, nasvětlení či zobrazování je dynamicky se rozvíjející segment ve světelné reklamě. Jsme schopni navrhnou a následně realizovat libovolné aplikace v tomto segmentu.

Máme bohaté zkušenosti s programováním LED tabulí, panelů a LED pásků, ze kterých sestavujeme LED tabulové systémy. Pro bezproblémový provoz jsme zakoupili software  MEDRIX, který umožňuje převod libovolné grafiky na výslednou matici LCD panelu či libovolného počtu panelů sdružených do větší plochy.

Máte-li zájem o návrh či realizaci LED panelůZeptejte se nás

Otázky a odpovědi

​Kde všude působíte?​

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Nahoru