Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Kariéra - nabídka práce

Na této stránce uvádíme aktuální nabídku volných pracovních pozic. V případě zájmu o některou z nabízených pracovních pozic nás prosím kontaktujte na e-mail svereo@svereo.cz nebo volejte na tel.: +420 603 167 946.

Našim zaměstnancům nabízíme osobní rozvoj, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a příjemný pracovní kolektiv. Staňte se i Vy členem našeho týmu a podílejte se na realizaci zajímavých projektů.

Aktuální nabídka volných pracovních míst

hledáme zájemce na pozici

Elektrotechnik, montážní technik

Pracovní náplň:
Realizace elektrických přívodů (230V) pro potřeby světelných reklam
Instalace led komponentů do světelných zařízení a jejich koncové připojení ke 12V zdroji
Zjišťování a lokalizace závad na již namontovaných reklamách (servis a reklamace)
Provádění prohlídek a kontrol elektrických zařízení
Preventivní a běžná údržba elektrických přístrojů a strojů potřebné pro chod společnosti
Instalace designového a servisního osvětlení v interiérech provozoven zákazník

Nabízíme:
Zázemí silné společnosti
Jistotu a stabilitu velké firmy
Odpovídající platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Mladý a příjemný pracovní kolektiv
Firemní akce

Požadujeme:
SO/ÚS – elektrotechnické zaměření, praxe výhodou
Platné osvědčení §5, 6 dle Vyhl. 50/1978 Sb. do 1000 V
Ochotu přijmout zodpovědnost
Dobrou pracovní morálku
Samostatnost a spolehlivost
Flexibilitu

Místo výkonu práce:
Ostrava-Svinov (sídlo firmy)

Pracovní poměr:
práce na plný úvazek, jednosměnný provoz

Možnost nástupu:
ihned, dle dohody
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail svereo@svereo.cz nebo volejte na tel.: +420 603 167 946.

Nahoru