Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Interiéry a dekorace

V našem portfoliu nabízených služeb se snažíme zákazníkům nabídnout i ucelená řešení nasvětlení interiéru včetně interiérové světelné reklamy, světelných prvků a dekorací.

Tím asi nejlepším příkladem je realizace interiérů pro "cluby" společnosti BONVER, které již řadu let úspěšně realizujeme. Prosvětlené stěny nasvícené hranou plexiskla, podsvětlení barových pultů, bodová nasvícení LEDkami, prosvětlená schodiště, prosvětlené obrazy - to je jen "letmý" výčet všech možných realizací.

Realizujeme rovněž malé světelné nápisy určené pro výstavní vitríny a pulty, nesvítivé "designové" nápisy z plexiskla, informační tabule a nápisy, programovatelné LED tabule, prostě všechno, co může nějakým způsobem zaujmout či zatraktivnit interiér. Možností je nepřeberně mnoho.

Máte-li zájem o světelnou dekoraci či doplněk interiéru Zeptejte se nás

Otázky a odpovědi

​Kde všude působíte?​

Díky pobočkám v Praze a Ostravě působíme po celé ČR, včetně Brna. Pobočka v Ostravě, zároveň sídlo firmy, pokryje výrobu světelné reklamy pro celou Moravu a Sle​​z​s​ko, kdy jsou zákazníci převážně z těchto měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov​ ​a další.

Pražská pobočka poté uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě však působíme i v dalších městech ČR: Hradec Králové, Plzeň, Most, Teplice a další.

Ukázky - Interiérové aplikace a Dekorace

Nahoru